2017.10.26.

Jó rajtott vett kadett csapatunk az idei U16-os bajnokságban

3-ból 3

NEMZETI FIÚ REGIONÁLIS KADETT BAJNOKSÁG, ALAPSZAKASZ, DÉLI RÉGIÓ
2017. OKTÓBER 26. CSÜTÖRTÖK 17:45 MONOK SE – SIÓFOKI KOSÁRSULI 58 - 39 (14-12,21-16,11-0,12-11)
Sorozatban 3. győzelmünket arattuk, egyre kiforrottabb játékkal a Gyakorló Gimnáziumban.
A mérkőzésen minden kosársulis játéklehetőséget kapott. Sok jó egyéni teljesítményt láthattunk a méltó siófoki ellenféllel szemben.
A mai meccsen már az összjátékunk is jobb volt. Az első negyedben még szoros volt az állás, látszott a megilletődöttség a játékosokon, de a 2. negyedben elhúzott a hazai csapat, főleg a gyorsindításokkal.
3. negyedben bebiztosítottuk a győzelmet, 3. negyedben pedig már örömjátékot játszhattak a gyerekek.
Várjuk a folytatást.

2017. OKTÓBER 26. CSÜTÖRTÖK 17:45

MONOK SE – SIÓFOKI KOSÁRSULI 58 - 39 (14-12,21-16,11-0,12-11)

Sorozatban 3. győzelmünket arattuk, egyre kiforrottabb játékkal a Gyakorló Gimnáziumban.A mérkőzésen minden kosársulis játéklehetőséget kapott. Sok jó egyéni teljesítményt láthattunk a méltó siófoki ellenféllel szemben.A mai meccsen már az összjátékunk is jobb volt.

Az első negyedben még szoros volt az állás, látszott a megilletődöttség a játékosokon, de a 2. negyedben elhúzott a hazai csapat, főleg a gyorsindításokkal.3. negyedben bebiztosítottuk a győzelmet, 4. negyedben pedig már örömjátékot játszhattak a gyerekek.