Kezdőoldal » Hírek » Győzniakarásból jelesnek bizonyult az U12

Győzniakarásból jelesnek bizonyult az U12

2017. november 12. Gyermek Bajnokság – Kozármisleny Városi Sportcsarnok

1. mérkőzés
Monok SE – GYKSE Szekszárd
77 – 50 (22-11, 20-16, 14-9, 21-14)
A mérkőzésen két egyforma képességű csapat talákozott. Sok gyorsindításos helyzetet dolgoztunk ki, amiket jó százalékkal értékesítettünk. Jól szedtük a lepattanókat mindkét palánk alatt, így tamádólepattanóinknak köszönhetően sok másodikszándékos kosarat szereztünk. Győzelmünket a jó 1-1 elleni védőmukánknak köszönhetjük.
2. mérkőzés
Kozármisleny SE – Monok SE
62 – 46 (19-9, 22-24, 14-8, 12-10)
A második mérkőzésre csapatunk fejben elfáradt, fizikálisan nem voltak problémáink. Az első és harmadik negyedben az ellenfél jól használta ki magassági fölényét, sok lepattanót szedtek ezzel megalapozva előnyüket. Részünkről sok volt a labdavezetési hiba, a kihagyott ziccer és a pontatlan passz, de kiemelném azt, hogy mind a 4 negyedben a győzni akarás és a küzdés 100%-os volt.

1. mérkőzés

Monok SE – GYKSE Szekszárd 77 – 50 (22-11, 20-16, 14-9, 21-14)

2. mérkőzés

Kozármisleny SE – Monok SE  62 – 46 (19-9, 22-24, 14-8, 12-10)

A második mérkőzésre csapatunk fejben elfáradt, fizikálisan nem voltak problémáink. Az első és harmadik negyedben az ellenfél jól használta ki magassági fölényét, sok lepattanót szedtek, ezzel megalapozva előnyüket. Részünkről sok volt a labdavezetési hiba, a kihagyott ziccer és a pontatlan passz, de kiemelném azt, hogy mind a 4 negyedben a győzni akarás és a küzdés 100%-os volt.