Kezdőoldal » Hírek » Elindult az U12-es bajnokság is

A hétvégén Szekszárdon léptek pályára a srácok

2018. október 06. Gyermek Bajnokság – Szekszárd PTE Gyakorló Iskola
1. mérkőzés
Kosárlabda Akadémia Pécs Lány B - Monok SE
26 – 87 (14-33, 5-29, 5-15, 2-20)
Sok gyorsindításos helyzetet dolgoztunk ki az egész mérkőzésen, amiket jó százalékkal értékesítettünk. Győzelmünket a jó 1-1 elleni védőmukánknak is köszönhetjük. Az első perctől kezdve mi irányítottuk a meccset.
Pontszerzők: Holczmann 21, Karsai 19, Szvath 17, Babócsai 17, Kováts 6, Hajász 5, Árvai 1, Puppi 1, Bíró -, Pandurics -,            Varga-Tápler -,
2. mérkőzés
Mágusok Egyesület – Monok SE
40 – 68 (8-15, 14-28, 8-15, 10-10)
A második összecsapásra csapatunk kicsit elfáradt és ennek köszönhetően több hibával játszottunk. Ennek ellenére vezetésünk és győzelmünk nem forgott veszélyben. Az első mérkőzéshez hasonlóan sok gyorsindításos kosarat szereztünk, amivel szépen lassan felőröltük ellenfelünket.
Pontszerzők: Holczmann 20, Szvath 12, Karsai 12, Hajász 6, Babócsai 6, Árvai 5, Kováts 4, Bíró 2, Pandurics 1, Puppi -,         Varga-Tápler -,

1. mérkőzés

Kosárlabda Akadémia Pécs Lány B - Monok SE 26 – 87 (14-33, 5-29, 5-15, 2-20)

2. mérkőzés

Mágusok Egyesület – Monok SE 40 – 68 (8-15, 14-28, 8-15, 10-10)

Pontszerzők: Holczmann 20, Szvath 12, Karsai 12, Hajász 6, Babócsai 6, Árvai 5, Kováts 4, Bíró 2, Pandurics 1, Puppi -, Varga-Tápler -,

Edző: Karsai Gábor