A hétvégén elhalasztott meccseket pótoltunk Pécsen, sikerrel.

A Rátgéber Nemzeti Akadémia Lány A csapatát és fiú B csapatát is sikerült megvernünk.

Monok SE - NKA Pécs B 63 - 42 (12-12,12-10,20-16,19-4)
Legjobb dobó Wéber Ádám lett 14 ponttal.

NKA Pécs Leány - Monok SE 44-76 (17-15,13-23,6-19,8-19)
Legjobb dobó Molnár Zsolti 23 ponttal.

Két fontos győzelmet arattunk. Nagyon szerettünk volna felkerülni a B csoportba, amely a régiónkban szereplő 6 db 3-4 csapatos csoportból a 2. legjobb csoport. Meglátszott a kihagyás, a téli szünet a fiúkon. Rettenetesen elfáradtak a gyerekek, de a végsőkig kitartottak. 3 edzéssel vágtunk neki, 2 meccset játszottunk egymás után, ellenfeleink csak 1-et.

2 igen jó, gyors csapatot győztünk le a Rátgéber Akadémiáról. A félidőben 11-ből 9 büntetőt betettünk, amiért nagy dicséret jár a fiúknak, szebbnél szebb dobásokkal.

A következő fordulóban szeretnénk, ha fent maradnánk a B csoportban, ami nem lesz egyszerű. A forduló a hónap végén várható.